poniedziałek, maja 02, 2016

ROMWE - RECENZJA UBRAŃ I OUTFITBu!

Przygotowałam dla was kolejną wiosenną stylizację, ale także małą recenzję ubrań ponieważ tym razem wykorzystałam także parę rzeczy z mojego zamówienia na romwe.com.
Nigdy wcześniej nie kupowałam ciuchów z zagranicznych stron, więc trochę się obawiałam.
Bałam się ,że wybiorę zły rozmiar [często słyszałam ,że rozmiarówki na zagranicznych stronach różnią się od tych polskich] i ,że ubrania będą słabo wykonane, albo w ogóle nie przyjdą.Tak czy siak zaryzykowałam, i złożyłam zamówienie.

Przesyłka:
Była darmowa dzięki przekroczeniu jakiejś tam kwoty, wielki plus, gdyż normalnie kosztuje 60zł.
Kolejnym plusem jest możliwość sprawdzenia gdzie znajduje się nasza paczka, ale.. czas oczekiwania był znacznie dłuższy niż to podali na stronie. Miałam czekać na moją paczkę od 3 do 5 dni, a trwało to prawie dwa tygodnie.

Jakość:
Rozpakowałam paczkę i.. byłam w szoku.Idealnie poskładane w kostkę ubrania, każde w osobnym woreczku. Nie spodziewałam się takiej staranności, zazwyczaj ubrania ,które kupowałam były luźno wrzucone do koperty.Do jakości samych ubrań także nie można mieć zastrzeżeń, wszystko było zgodne ze zdjęciami, ładnie i solidnie uszyte.Jedyny minus to małe niepoobcinane niteczki przy wykończeniach.

Rozmiar:
Ubrania zamówiłam w rozmiarze najmniejszym jaki był dostępny, czasem było to XS, a czasem M, ale wszystko na szczęście leży idealnie.

Według mnie w ostatecznej ocenie sklep wypada bardzo dobrze, mimo kilku minusów.
Mam nadzieję ,że ten post komuś pomoże.

Oceńcie sami co sądzicie! 

sukienka - romwe
torebka - romwe
kurtka -vinted

Copyright © 2016 svlni , Blogger