wtorek, września 06, 2016

NORWEGIA DZIEŃ 3 | NIEMIECKA POLICJA FLØYEN I SŁODYCZE

Bu!

Od wczoraj wahałam się czy najpierw dodać jakąś recenzję czy kolejną część o Norwegii. Tak naprawdę wolałam dodać recenzję, postanowiłam ,że nie będę monotematyczna. Ale znowu wygrało moje lenistwo, ten post pod względem zdjęciowym był już gotowy, przy robieniu recenzji jest więcej pracy, muszę szukać, analizować, oceniać. Oczywiście lubię to, ale znów zaczął się rok szkolny, i dopóki nie przestawię się na pełne obroty będę działać dalej w wakacyjnym trybie. Już brakuję mi tego ,że na wszystko miałam czas.
Postanowiłam za to ,że może opowiem cokolwiek o naszym wyjeździe. W poprzednim poście się raczej nie popisałam.

Do
Norwegii jechaliśmy samochodem. A właściwie do Dani, bo stamtąd przesiedliśmy się na prom, z którego zdjęcia są w poprzedniej części.
Ale wracając do samochodu.. osoba ,z którą jechaliśmy ma czarny dość duży samochód. Trochę wygląda na mafijny. Nie ,żeby mi to przeszkadzało ,ale najwyraźniej wzbudza podejrzenia ,bo byliśmy przeszukiwani przez Niemiecką, a później zatrzymani przez Duńską
policję.
Na szczęście Duńczycy nie są tak dokładni jak Niemcy, gdy usłyszeli ,że przeszukiwano nam już cały samochód w trzydziestostopniowym upale w Niemczech to zaśmiali się i pomachali nam na pożegnanie.
Następnie byliśmy obwąchiwani przez narkotykowego psa w Norwegii po wyjściu z promu..


Trzeci dzień przeznaczyliśmy na zwiedzanie i wypatrywanie słodyczy.
Jestem pewna ,że gdyby nie kolosalne norweskie ceny to musiałabym dokupić walizkę na powrót. Nigdy nie jadłam tak pysznych słodkości. A mowa szczególnie o czekoladach. Jeśli będziecie kiedyś w Skandynawii to Freia z waflem i solą morską jest lepsza niż cokolwiek innego. Naprawdę, jeśli uda mi się pojechać na koncert w styczniu to całe oszczędności przepadną na tą czekoladę.

A teraz czas na oglądanie zdjęć!


3 komentarze:

  1. dobrze się Ciebie czyta i ogląda.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. dobrze się czyta takie komentarze, szkoda jednak ,że anonimowo c:

      Usuń

Copyright © 2016 svlni , Blogger