PINK BOXING - WYMIANA Z MALKONTENTKĄ

niedziela, sierpnia 06, 2017


Bu!
Przygotowałam ten post już jakiś czas temu, ale muszę tu jednak trochę więcej napisać, bo jak zwykle dodaje z opóźnieniem. Do końca wakacji będę rzadziej dodawać posty i filmiki, ponieważ dużo czasu zajmują mi przygotowania do przeprowadzki do Norwegii, ale mam już bardzo dużo pomysłów, które będę tam realizować! Okok, koniec wstępu.
Wzięłam udział w kolejnej edycji pink boxing organizowanej przez tą panią klik. Tym razem moją parą była Kasia Katarzyna Malkontentka Strzeż się pociągu z bloga kasiotla klik. Tutaj możecie zobaczyć paczkę ode mnie klik, i ja uważam, że nawet moje flamingi zostały totalnie przyćmione przez to co dostałam w mojej paczce. Możecie zauważyć, że kupiłyśmy sobie nawzajem bardzo podobne rzeczy, w paczce dla mnie też była świeca jednak tak pięknie pachniała czekoladą, że wypaliłam ją zanim zrobiłam zdjęcia.
Jestem mega oczarowana zawartością paczki, wszystko jest idealnie dopasowane do mojej cery! W dodatku bardzo cieszę się z paletki, ponieważ moja z mur, która miała bardzo podobne kolory roztrzaskała się pare dni temu o podłogę.
Niestety nie testowałam jeszcze tych produktów, ponieważ spakowałam je od razu do kartonu z kosmetykami do Norwegii. Więc recenzji możecie spodziewać się nie wcześniej niż za miesiąc.
Koniec gadania, zapraszam do oglądania zdjęć!You Might Also Like

3 komentarze

  1. Panią? Nie jestem aż taka stara :P
    swietne pudełeczko :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Większość znam, maskę ze świnką uwielbiam :)

    OdpowiedzUsuń

NEWSLETTER

Obserwatorzy

Google+ Followers

INSTAGRAM

Subscribe